Meble na wymiar Opole
Meble na wymiar Opole
Oferta - Admeb - Meble na wymiar, szafy wnękowe, meble pod zabudowę, szafy na wymiar Opole

 

Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar dla wszystkich, którzy pragną mieć swoje wymarzone meble.


Produkujemy:
- Meble kuchenne
- Szafy wnękowe i garderoby
- Meble biurowe, sklepowe, biblioteki i gabinety
- Meble łazienkowe, zabudowy poddaszy
- Inne (na życzenie klienta)


Szafy wykonujemy pod wymiar i projekt. Możemy wykonać szafy zarówno z drzwiami przesuwnymi jak i otwieranym. Projekt wykonujemy pod potrzeby i gust klienta uzgadniając na pomiarze wszystkie szczegóły i kolorystykę zabudowy.

W szafach z drzwiami przesuwnymi stosujemy aluminiowe i stalowe systemy o różnych wybawieniach aluminium: złoty ,naturalne aluminium, szampański i koniak oraz posiadamy w ofercie systemy lakierowane w kilkunastu kolorach. Front szafy możemy wykonać z płyty laminowanej produkowanej przez Firmy KRONOPOL. KRONOSPAM oraz PFLEIDERER oraz z płyt fornirowanych lakierowanych i bejcowanych jak i z płyt MDF lakierowany, szkła lakomat, lacobel, dekormat oraz w trzech kolorach luster: srebrnym, brązowym i grafitowym. Istnieje możliwość wykonania drzwi przesuwnych na których połączona jest płyta ze szkłem lub lustrem.

Od początku działalności w procesie tworzenia nowych mebli zwracamy szczególną uwagę na takie zagadnienia jak: technologia produkcji, ergonomia i estetyka naszych mebli. W aranżacjach mebli bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie klienta, walory wzornicze i użytkowe, jakość wykonania, relację ceny mebli do ich jakości, zgodność z obowiązującymi normami, a także nowatorstwo rozwiązań systemów meblowych.

 Z uwagi na to, że jest to firma produkcyjna, a nie handlowa, jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów co oznacza, że możemy wyprodukować meble na indywidualne życzenie. Naszą motywacją do działania są nasi klienci, ich gusta, zamiłowanie do współczesnej stylistyki, piękna i dbałości o szczegóły. Dążymy do doskonałości.

 Klienci kupujący nasze meble nabywają przede wszystkim wysokiej jakości wyrób.

 Mamy nadzieję, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Serdecznie Zapraszamy do obejrzenia zdjęć mebli które są umieszczone w zakładce GALERIA.