Meble na wymiar Opole
Meble na wymiar Opole
Proces realizacji - Admeb

 

Poniżej przedstawiamy Państwu jak wygląda proces przyjęcia / realizacji zamówienia, na przykładzie kuchni na wymiar.
 
Twoja wymarzona kuchnia w 5 krokach

 

Kontakt

 1. KONTAKT


- Zamawiając wizytę naszego konsultanta dzwoniąc pod numer: 666 610 333 lub 666 620 333
- Wysyłając e-mail na: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
- Osobiście odwiedzając nas w naszej pracowni mieszczącej się w Opolu na ulicy Oleskiej 133 obok stacji benzynowej (zobacz na mapie)

 

Pomiar i wycena

2. POMIARY I WSTĘPNA ROZMOWA


 W przypadku wizyty naszego konsultanta, wykona on w Państwa mieszkaniu/domu niezbędne pomiary pomieszczeń i jednocześnie odpowie na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości dotyczące kwestii wykonania mebli na zamówienie. Przeprowadzi krótki wywiad, który pomoże zaaranżować meble pod Państwa gust.

 

Projektowanie i wycena

3. PROJEKTOWANIE I WYCENA


 Na podstawie wykonanych pomiarów i po uzgodnieniu z Państwem ogólnej koncepcji projektu, przygotujemy indywidualną komputerową wizualizację, co do której mogą Państwo wnieść w każdej chwili swoje dodatkowe uwagi i ewentualne korekty. Wraz z załączoną wizualizacją, otrzymacie Państwo również szczegółowy projekt techniczny ! (połączenia instalacyjne, wytyczne dla glazurników i innych ekip wykończeniowych)

 

Zamówienie i realizacja

4. ZAMÓWIENIE I JEGO REALIZACJA


 Po akceptacji projektu, przystępujemy do podpisania umowy i produkcji dla Państwa mebli.

 

MontaĹź

5. MONTAŻ


 W uzgodnionym wspólnie terminie, potwierdzonym wcześniej telefonicznym kontaktem, dostarczamy gotowe meble, a następnie nasza ekipa fachowców zmontuje meble oraz dopilnuje abyście Państwo byli usatysfakcjonowani efektem końcowym.